Terapie online

Vše o nás a o tom co děláme

Co je terapie online?

Online terapie je moderní způsob, jak zvládnou celou škálu životních situací a témat, se kterými si nedokážete poradit sami a vyžadují pozornost odborníka. V podstatě se jedná o standardní sezení, jako kdyby jste se viděli s terapeutem "naživo". S jediným rozdílem a to je videohovor, prostřednictvím kterého setkání probíhá.

Pro koho je online terapie vhodná?

Terapie Tulsia Online, vedou pouze zkušení terapeuti. Všechny terapeuty, které u nás potkáte osobně známe a spolupracujeme dlouhodobě. Nejsme tedy "jen" další seznam terapeutů. Jsme skutečná "online klinika". Proto všem našim klientům, nabízíme před první terapií telefonickou konzultaci s naším lékařem, který s Vámi jako první krok probere z jakého důvodu jste se na nás obrátili, odborně zhodnotí, zda-li je pro Vás vůbec online terapie vhodná a následně vám doporučí z našich spolupracovníků terapeuta, který se pro Vás a Vaši konkrétní situaci, hodí z pohledu jeho specializace, nejvíce.

Pokud by Vaše situace byla z jakéhokoliv důvodu pro online terapii nevhodná, okamžitě Vám doporučí jiný nejvhodnější postup a to třeba i s naší mateřskou ambulantní klinikou a stacionářem Tulsia Clinic.

Jaké jsou výhody online terapie?

Online terapie má oproti standardní osobní terapii mnoho výhod. Nemusíte nikam dojíždět a šetříte tak čas. Terapie je naprosto diskrétní a probíhá prostřednictvím naší šifrované aplikace a zabezpečeného videohovoru. Videohovor pak můžete uskutečnit z Vašeho počítače, notebooku, tabletu nebo třeba mobilního telefonu. nemusíte nic instalovat, protože jak videohovor samotný, tak aplikace pro rezervace funguje přímo ve většině moderních webových prohlížečů.

Jaká je cena terapie online?

Online terapie bohužel není hrazena českými zdravotními pojišťovnami. Online terapie tedy není zdarma a každá terapie je tedy hrazená klientem. Ceny terapeutů se liší podle jejich odbornosti, délce praxe a dalších parametrech. Všechny ceny jsou vždy uvedeny u konkrétního terapeuta a to na stránce našich terapeutů, kde o nich naleznete všechny důležité informace.

Souhlasím se vším