Online psychoterapie a poradna

Bezpečně přes videohovor

Adoption feature image

Profesionální psychoterapie

Tulsia online

Online psychoterapie přes videohovor je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak se spojit s profesionálem – terapeutem z pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře již do 48 hodin od objednání. Vyberte si svého terapeuta samy na základě informací v jeho medailonku nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my se vám ozveme telefonicky a doporučíme Vám nejvhodnějšího terapeuta.

Proč terapie online?

  • Psychoterapie online dle Vašich časových možností, termíny denně od 6 do 22 hodiny
  • Psychoterapie online šetří Váš čas, jelikož nemusíte nikam fyzicky dojíždět.
  • Psychoterapie je dostupná již do 48 hodin od objednání čili nemusíte čekat dlouho na termín, ale problém řešíte okamžitě.
  • Psychoterapie online v pohodlí Vašeho domova nebo kanceláře, takže jste ve známém a důvěrném prostředí.

Vlastní aplikace pro online terapii a ochrana dat

Vytvořili jsme vlastní zabezpečenou aplikaci Tulsia online - do aplikace se jednoduše zaregistrujete samy vyplněním jména a emailu, systém Vám automaticky vygeneruje heslo, které Vám přijde do Vašeho emailu. V aplikaci Tulsia online probíhá veškerá agenda – výběr termínu v kalendáři Vašeho terapeuta, platba za terapii a ve vybraném termínu také samotná terapie pomocí videohovoru. Není tak potřeba instalovat žádné další aplikace třetích stran. Zároveň je jak aplikace, tak videoserver provozován námi a jakýkoliv obsah tak při komunikaci neopustí hranice České republiky, ani nemůže být využit k jakýmkoliv potřebám třetích stran (ani marketingových). Vaše bezpečí, diskrétnost a ochrana Vašeho soukromí jsou pro nás absolutní prioritou.

Souhlasím se vším