Psychoterapie jako firemní benefit pro zaměstnance

Od Tulsia Clinic

Nabídněte svým zaměstnancům víc než vaše konkurence, nabídněte jim benefit ve formě
ONLINE TERAPIE PŘES VIDEOHOVOR


Po vyplnění údajů se Vám ozveme telefonicky do 48h nebo nám rovnou zavolejte na 601 594 293.

Individuální terapie jako firemní benefit

Každá firma si přeje spokojené zaměstnance, k tomu přispívají různé benefity od sportu, přes kulturu až po péči o duševní zdraví. 

Celých 37 % lidí vedou ke změně práce právě benefity, které figurují hned na druhém místě po vyšší mzdě.

Mnozí zaměstnanci by možná ani nevyhledali pomoc formou psychoterapie. V momentě, kdy jim poskytne firma benefit formou psychoterapie si jistě rádi vyzkouší tento způsob.

Celkově může firma přispět formou tohoto benefitu k otevření cesty k mnoha změnám u svých zaměstnanců vedoucím ke spokojenějšímu životu. Spokojenější zaměstnanec se rovná zdravější tedy lépe fungující firma.

Benefit psychoterapie u zaměstnanců otevírá často i otázku zlepšení firemní kultury a komunikace a taky vytváří kvalitnější vztah zaměstnanec – firma.

Spokojenější zaměstnanec
=
zdravější firma

Čím se lišíme od konkurence

Proč Tulsia online?

  • Jsme zdravotnické zařízení

Nejsme jen přehled terapeutů, ale dlouho fungující zdravotnické zařízení a jako jediný na trhu nabízíme zázemí zdravotnického zařízení naší kliniky, v případě, že se jedná o vážnější diagnózy, které již nemají místo v psychoterapií. Nabízíme službu psychiatra, neurologa a psychosomatický stacionář.

  • Vaše data jsou u nás v bezpečí.

Používáme vlastní zabezpečenou aplikaci, tudíž nevyužíváme pro komunikaci žádné třetí strany jako např. google, facebook apod.

  • Terapie v nejvyšší možné kvalitě

Všichni naši terapeuti mají mají nejvyšší možnou certifikaci ve zdravotnictví, všichni jsou prověření a neustále se staráme o jejich profesní růst, a proto poskytují terapie v nejvyšší možné kvalitě.

  • Nabídka šitá na míru.

Víme, že každá společnost má jiné potřeby a jiné požadavky, a proto je na začátek dobré se potkat osobně nebo virtuálně a zjistit potřeby a požadavky dané společnosti.  

  • Fakturace je až po uskutečnění terapie

Platíte pouze za to, co opravdu Vaši zaměstnanci reálně využijí.

Katarína Kubíková

Kontaktní osoba

Mgr. Katarína Kubíková

Tel: 601 594 293
Mail: Katarina@tulsiaclinic.cz

Souhlasím se vším