Komu pomáháme

Typy online terapie

Je pro vás online terapie vhodná?

Terapie online, tedy přes zabezpečený videohovor, je vhodná pro řešení celého spektra problémů a osobních situací. Ať už se jedná o individuální terapie, terapii pro páry, nebo pro nezletilé, vždy nabízí množství benefitů.

Terapie probíhá velmi podobně jako osobní setkání, ale má řadu výhod, které plynou z dálkového přístupu. Vždy se Vám ale bude věnovat profesionální terapeut, s dlouholetými zkušenostmi a referencemi.

Co když pro mě online terapie vhodná není?

Konkrétního terapeuta si můžete prohlédnout už před zahájením terapie na přehledu terapeutů. Abyste se ale opravdu dostali k tomu správnému terapeutovi, vybere ho s Vámi před zahájením terapie zkušený lékař, který Vám doporučí nejvhodnějšího terapeuta pro řešení Vaší konkrétní životní situace. Terapeuti mají mírně odlišné zaměření, a proto je prvotní výběr pro úspěch naprosto klíčový. Pokud by ale pro Vás online terapie vhodná nebyla, okamžitě Vás na to přijímací lékař upozorní a doporučí jinou formu terapie, nebo i léčby a to třeba i v kooperaci s naší pražskou ambulantní klinikou Tulsia Clinic.

Souhlasím se vším