Terapie online

Párová terapie online

Obrátit se na nás můžete také s párovou terapií. Ať už se jedná o Vašeho rodinného příslušníka, partnera / partnerku, nebo manžela / manželku.

Proč párová terapie online?

Výhodou online párové terapie pak je, že pár se ani nemusí nacházet na stejném místě. Jednoduše se připojíte do terapeutického videohovoru ať už jste kdekoliv.

Párová online terapie probíhá přes naši zabezpečenou online aplikaci a videohovor, provozovaný na našich serverech. Nemusíte si tak stahovat aplikace třetích stran, ani se obávat předávání čehokoliv jakékoliv nadnárodní společnosti se sídlem mimo ČR. Vaše data a Vaše soukromí je naší naprostou a absolutní prioritou.

Jak párová terapie probíhá?

Po úvodním kontaktu, Vám zavolá náš lékař a vybere společně s vámi nevhodnějšího terapeuta. Naši terapeuti, jsou zkušení profesionálové, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a úzce. Nejsme jen "seznam" terapeutů. Jsme skutečná online klinika - Tulsia Online. po výběru terapeuta, Vám sdělíme cenu za terapii, která se liší podle konkrétního terapeuta, jeho zaměření a zkušeností.

Následně Vám vytvoříme přístup do naší zabezpečené online aplikace, ve které vytvoříte objednávku, zaplatíte terapii online nebo převodem na účet a následně si můžete zapsat konkrétní termín, pohodlným vybráním volného termínu v kalendáři.

Samotné sezení terapie pak probíhá také skrze naši aplikaci - jednoduše se přihlásíte, a u aktuálního sezení kliknete na ikonu kamery - dostanete se tak rovnou do videohovoru s Vaším novým terapeutem. Žádné posílání odkazů, žádné sdílení dalších údajů, žádné stahování aplikací třetích stran - je to jednoduché, diskrétní a bezpečné.

Souhlasím se vším