Profesionální online terapie a poradna

Bezpečně přes videohovor

Adoption feature image

Psychoterapie

šitá na míru jen pro Vás

Nejsme jen přehled terapeutů, ale nabízíme online psychoterapií šitou na míru přímo pro Vás. Vyplňte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme co nejdřív telefonicky, abychom s Vámi domluvili termín vstupního pohovoru s lékařem – atestovaným psychiatrem. Tento vstupní pohovor probíhá telefonicky, zabere asi 15 minut Vašeho času a my Vám doporučíme nejvhodnějšího terapeuta. Samozřejmě pokud jste si již svého terapeuta vybrali sami, tak Vám ihned pošleme přihlašovací údaje do aplikace Tulsia online a můžete se objednat na terapií ještě dnes.

Adoption feature image

Náš lékař Vám poradí s výběrem

nejvhodnějšího terapeuta

Jsme jediný na trhu, kteří nabízí vstupní pohovor s lékařem před zahájením samotné terapie. Náš lékař vám doporučí nejvhodnějšího terapueta. Pokud se vaše problémy nedají vyřešet online psychoterapií tak vám doporučíme jinou formu léčby nebo terapie.

  • Terapeuta vybíráte společně s lékařem, nejen na základě fotky a medailonku terapeuta
  • Pokud pro Vás bude vhodnější jiná forma terapie nebo léčby, dozvíte se to ihned při pohovoru
  • Výběr terapeuta s profesionálem, znamená rychlejší a účinnější terapii a lepší výsledky
Adoption feature image

Platbu provedete jednoduše

po přihlášení do aplikace Tulsia online

Pokud již máte vybraného svého terapeuta, tak Vaše údaje z vyplněného kontaktního formuláře vložíme do naší aplikace Tulsia online a vy obdržíte emailem Vaše přihlašovací jméno a heslo. Jednoduše se přes Váš telefon nebo webový prohlížeč v počítači přihlásíte do svého účtu a objednáte si terapií u vybraného terapeuta. Platbu je možné uskutečnit kartou přes Paypal nebo bankovním převodem, kdy Vám přijdou platební údaje do emailu. Platba je snadná jako nákup na internetu a zvládne jí úplně každý.

  • Platba je rychlá, bezpečná a jednoduchá
  • Platba kartou nebo bankovním převodem
  • Ceny našich terapeutů jsou různé, znáte je vždy dopředu a můžete si je ověřit v seznamu terapeutů
Adoption feature image

Domluvíte si termín

Po zaplacení terapie si domluvíte Váš termín terapie v kalendáři svého terapeuta

Pokud v aplikaci Tulsia online již máte zaplacenou terapií u vybraného terapeuta, tak se můžete podívat na jeho kalendář a vybrat si termín Vaší terapie. Pošlete mu návrh zvoleného termínu a čekáte na potvrzení termínu z jeho strany. V domluvenou dobu se opět přihlásíte do aplikace Tulsia online, kde proběhne online terapie formou zabezpečeného videohovoru. Nemusíte si nic instalovat, přesné instrukce, jak se v aplikaci Tulsia online orientovat dostanete od nás v návodu. Naši administrativní pracovníci poskytují rovněž pomoc s objednáním nebo Vašimi dotazy přes telefon nebo email.

  • Domluvení termínu terapie minimálně 48 hodin dopředu
  • Nemusíte nic instalovat, videohovor probíhá z Vašeho webového prohlížeče
  • Videohovor je zabezpečený koncovým šifrováním bez přístupu třetích stran pro Vaše naprosté soukromí

Proč terapie online?

Terapie online se pochopitelně dostala do popředí zájmu jak lékařů a terapeutů, tak klientů, v průběhu COVIDové pandemie. V době, kdy byly možnosti navštívit někoho osobně, nebylo jiných možností. V té době vznikl také projekt Tulsia online, jako pomoc našim klientům - kliniky Tulsia - v době tvrdého lockdownu. Od té doby jsme postoupili o mílové kroky kupředu.

Vlastní aplikace pro online terapii a ochrana dat

Vytvořili jsme vlastní zabezpečenou aplikaci Tulsia online - v této aplikaci probíhá veškerá agenda, komunikace, objednávky, platby, objednávání na terapie (a jednotlivá sezení), ale také samotná terapie pomocí online videohovoru. Není tak potřeba instalovat žádné další aplikace třetích stran. Zároveň je jak aplikace, tak videoserver provozován námi a jakýkoliv obsah tak při komunikaci neopustí hranice české republiky, ani nemůže být využit k jakýmkoliv potřebám třetích stran (ani marketingových). Vaše bezpečí, diskrétnost a ochrana Vašeho soukromí jsou pro nás absolutní prioritou.

Optimalizace byla úspěšná.

Bylo optimalizováno 8 tabulek.T_CampaignAccess
T_CampaignAccessData
T_ConsentAgree
T_ContactMailFormValues
T_Counter
T_History
T_IPAddress
T_ObjectVersion

Souhlasím se vším