Terapie online

Individuální terapie online

Individuální online terapie, je moderní, pohodlná a disktrétní forma psychoterapie pro každého, kdo má k dispozici počítač nebo mobilní telefon a internetové připojení.

Co je to individuální online terapie?

Online terapie, je forma psychoterapie, která neprobíhá formou osobního setkání, ale formou videohovoru, který vede profesionální terapeut. Terapie a veškerá správa a komunikace pak probíhá přes naši aplikaci a videohovor. Jak aplikace, tak videohovor, jsou pro Vaše bezpečí a diskrétnost šifrovány. Vaše soukromí je naše nejdůležitější priorita.

Jak s individuální terapií začít?

Jednoduše - nechte nám na sebe kontakt. Obratem Vás bude kontaktovat náš pracovník a lékař, který s Vámi nejdříve probere, proč k nám přicházíte a následně Vám doporučí nejvhodnějšího terapeuta. Každý terapeut má trochu jiné zaměření, zkušenosti a také cenu. Proto jako jedni z mála, nabízíme nejprve tuto odbornou konzultaci. Právě volba vhodného terapeuta, je pro úspěch klíčová.

Po výběru terapeuta, Vám zřídíme přístup do naší online aplikace, kde proběhne všechno ostatní - od objednávky, platby kartou nebo převodem, přes rezervaci konkrétního termínu sezení přes přehledný kalendář, po samotný videohovor terapie. Vše pod jedním účtem a jedním přihlášení. Nebudete si muset s terapeutem přeposílat žádné odkazy na chatovací místnosti, nebo stahovat další software. Vše funguje přímo ve většině moderních prohlížečů - a to jak na počítači, tabletu, nebo mobilu.

Souhlasím se vším